Wynajem sali szkoleniowej

Znajdująca się w budynku AIPiWNT PB w Białymstoku sala szkoleniowa powstała z myślą o prowadzeniu szkoleń z przedsiębiorczości, innowacyjności, informatyki i innych dziedzin technicznych. W pełni klimatyzowana sala szkoleniowa zajmuje powierzchnię 79m2, dzięki czemu jest jedną z większych tego typu sal w Białymstoku. Mobilne ustawienie stołów (20 miejsc) umożliwia zorganizowanie przestrzeni w dowolnym układzie, a rozkład pomieszczenia pozwala na swobodną aranżację pomieszczenia. Sala pomieści do 40 osób w układzie teatralnym. 

Ze względu na dużą ilość gniazd elektrycznych sala idealnie sprawdza się podczas wynajmów wymagających korzystania z komputerów.

  Oprócz sprzętu komputerowego oraz szerokiej gamy zainstalowanego oprogramowania sala komputerowa jest wyposażona w projektor oraz tablicę interaktywną, które ułatwią prowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów. Dodatkowym atutem sali komputerowej jest dostęp do ponad 200 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Biorąc pod uwagę dostępność budynku przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, salę szkoleniową można wynająć również w godzinach wieczornych oraz weekendy. W przypadku organizacji kursów trwających po kilka godzin w ciągu dnia możemy dodatkowo zorganizować odrębną przestrzeń wraz z cateringiem. Pomieszczenie doskonale sprawdza się jako sala do prowadzenia kursów i zajęć z programowania, informatyki, grafiki oraz innych, podobnych zajęć.

  Wraz z salą szkoleniową otrzymujesz:

  dostępność 24h/7

  internet Wi-Fi do 100mb/s

  możliwość prowadzenia zajęć z komputerami

  rzutnik multimedialny

  tablica interaktywna

   Ceny bez ukrytych kosztów

  Ceny uwzględniają wszystkie dodatkowe opłaty tj. dostęp do szybkiego internetu, parkingu, wyposażenia, czy pomieszczenia socjalnego – płacisz więc wyłącznie za korzystanie z sali tak długo, jak tego potrzebujesz!