Wynajem sali komputerowej

Znajdująca się w budynku AIPiWNT PB w Białymstoku sala komputerowa powstała z myślą o prowadzeniu szkoleń z przedsiębiorczości, innowacyjności, informatyki i innych dziedzin technicznych. W pełni klimatyzowane laboratorium komputerowe zajmuje powierzchnię 79m2, w której znajduje się 20 stanowisk do pracy z komputerami wyposażonych w procesory Intel i7, mocne karty graficzne oraz monitory 24″. To, co wyróżnia naszą salę spośród innych, dostępnych sal komputerowych w Białymstoku to możliwość wykorzystania posiadanego przez nas oprogramowania do prowadzenia zajęć, w skład którego wchodzą m.in.:

  • Adobe Master Collection (Adobe PS, Ilustrator i inne),
  • AutoCAD Design Suite Ultimate (AutoCAD, 3ds max, Raster Design i inne),
  • Corel Draw x6,
  • SolidWorks,
  • Visual Studio Pro,
  • Microsoft Office Professional (Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher).

Oprócz sprzętu komputerowego oraz szerokiej gamy zainstalowanego oprogramowania sala komputerowa posiada również dostęp do projektora oraz tablicy interaktywnej, które ułatwią prowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów wymagających pracy z urządzeniami multimedialnymi. Dodatkowym atutem laboratorium jest dostęp do ponad 200 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Biorąc pod uwagę dostępność budynku przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, salę komputerową można wynająć również w godzinach wieczornych oraz weekendy. W przypadku organizacji kursów trwających po kilka godzin w ciągu dnia możemy dodatkowo zorganizować odrębną przestrzeń wraz z cateringiem. Pomieszczenie doskonale sprawdza się jako sala do prowadzenia kursów i zajęć z programowania, informatyki, grafiki oraz innych, podobnych zajęć.

Wraz z salą komputerową otrzymujesz:

dostępność 24h/7

internet Wi-Fi do 100mb/s

20 stacji roboczych z monitorami 24″

Photoshop, Corel Draw, AutoCad i inne

rzutnik multimedialny

tablica interaktywna

 Ceny bez ukrytych kosztów

1 godzina wynajmu: 50zł 

cały dzień wynajmu (powyżej 8h): 450 zł

Powyższe ceny są cenami netto. W przypadku wynajmów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny. Ceny uwzględniają wszystkie dodatkowe opłaty tj. dostęp do szybkiego internetu, parkingu, wyposażenia, czy pomieszczenia socjalnego – płacisz więc wyłącznie za korzystanie z sali tak długo, jak tego potrzebujesz!