Wynajem sali komputerowej

Znajdująca się w budynku AIPiWNT PB w Białymstoku sala komputerowa powstała z myślą o prowadzeniu szkoleń z przedsiębiorczości, innowacyjności, informatyki i innych dziedzin technicznych. W pełni klimatyzowane laboratorium komputerowe zajmuje powierzchnię 79m2, w której znajduje się 20 stanowisk do pracy z komputerami wyposażonych w procesory Intel i7, mocne karty graficzne oraz monitory 24″. To, co wyróżnia naszą salę spośród innych, dostępnych sal komputerowych w Białymstoku to możliwość wykorzystania posiadanego przez nas oprogramowania do prowadzenia zajęć, w skład którego wchodzą m.in.:

Oprócz sprzętu komputerowego oraz szerokiej gamy zainstalowanego oprogramowania sala komputerowa jest wyposażona w projektor oraz tablicę interaktywną, które ułatwią prowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów. Dodatkowym atutem sali komputerowej jest dostęp do ponad 200 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Biorąc pod uwagę dostępność budynku przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, salę komputerową można wynająć również w godzinach wieczornych oraz weekendy. W przypadku organizacji kursów trwających po kilka godzin w ciągu dnia możemy dodatkowo zorganizować odrębną przestrzeń wraz z cateringiem. Pomieszczenie doskonale sprawdza się jako sala do prowadzenia kursów i zajęć z programowania, informatyki, grafiki oraz innych, podobnych zajęć.

Wraz z salą komputerową otrzymujesz:

dostępność 24h/7

internet Wi-Fi do 100mb/s

20 stacji roboczych z monitorami 24″

Photoshop, Corel Draw, AutoCad i inne

rzutnik multimedialny

tablica interaktywna

 Ceny bez ukrytych kosztów

1 godzina wynajmu: 50zł 

cały dzień wynajmu (powyżej 8h): 450 zł

Powyższe ceny są cenami netto. W przypadku wynajmów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny. Ceny uwzględniają wszystkie dodatkowe opłaty tj. dostęp do szybkiego internetu, parkingu, wyposażenia, czy pomieszczenia socjalnego – płacisz więc wyłącznie za korzystanie z sali tak długo, jak tego potrzebujesz!