Dzięki współpracy z Instytutem Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej sp. z o.o. jako jedyny w Inkubator Przedsiębiorczości na terenie Białegostoku oferujemy możliwość współpracy w postaci zorganizowania szkoleń, kursów oraz procesu rekrutacji na operatorów i programistów obrabiarek CNC.

Każdy wariantów współpracy zawiera możliwość udostępnienia infrastruktury i parku maszynowego Inkubatora na potrzeby rekrutacyjno-szkoleniowe w Twojej firmie. W pełni również włączamy się w proces promocyjny (wsparcie w rekrutacji uczestników, promocja kursów i szkoleń poprzez zamieszczenie informacji w Radiu „Akadera”, zamieszczenie informacji na stronach internetowych Politechniki Białostockiej, zawieszenie plakatów na terenie kampusu Uczelni).

Park Maszynowy AIPiWNT PB

Park Maszynowy AIPiWNT PB stanowi jedną z najlepiej wyposażonych tego typu placówek na terenie całego województwa podlaskiego. Dzięki zaawansowanym urządzeniom tj.: wycinarka drutowa Accutex AU-300iA, tokarka HAAS ST-30, frezarka DMG DMU 50 ECO, ploter laserowy, czy robot edukacyjny jesteśmy w stanie podjąć się zleceń wymagających najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Współpracując z Zakładem Produkcji Doświadczalnej i Usług Technicznych Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej sp. z o.o. posiadamy jednocześnie dostęp do wysoko-wykwalifikowanej kadry, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że Twoi pracownicy szkolą się u najlepszych specjalistów w regionie!

Współpraca dopasowana do Twoich potrzeb:

Pakiet Minimum

Do Twojej dyspozycji oddajemy zwartą infrastrukturę na terenie kampusu Uczelni wraz z parkiem maszynowym. Zapewniamy obsługę techniczną oraz promocję. Nie ingerujemy w proces szkoleniowy/rekrutacyjny. Ustalamy harmonogram wykorzystania sprzętu i sal.

Pakiet Maximum

Wspólnie ustalamy program szkolenia/rekrutacji. Zapewniamy sprzęt, infrastrukturę oraz szkoleniowców z zakresu programowania i obsługi obrabiarek CNC. Proponujemy program szkolenia z podziałem na ilość zajęć praktycznych i teoretycznych. Dodatkowo zapewniamy wsparcie dla osób szkolonych w postaci konsultacji. W zależności od Twoich potrzeb możemy przeprowadzić proces rekrutacyjny np. w postaci konkursu, egzaminu na zakończenie kursu. Jesteśmy w stanie wystawić również certyfikat dotyczący uczestnictwa w takim szkoleniu.

Pakiet „Szyty na miarę”

Po rozpoznaniu potrzeb z zakresu szkolenia Twoich przyszłych lub pracowników jesteśmy w stanie określić nasze zaangażowania w cały proces. Dysponujemy szerokimi kompetencjami z dziedziny użytkowania obrabiarek CNC, które moglibyśmy połączyć z Twoją wiedzą praktyczną. Wspólnie ustalimy program i zakres szkoleń np. czy bardziej ma dotyczyć programowania, czy może obsługi urządzeń. Włączamy wskazanych przez Ciebie pracowników w cały proces jako szkoleniowców. Zapewniamy promocję projektu. Wystawimy odpowiednie certyfikaty. W ramach kursu możliwe są wizyty studyjne i zajęcia praktyczne w Twojej firmie. W każdym momencie współpracy istnieje możliwość analizy podjętych działań i ich modyfikacja.