Coworking w Białymstoku

 

Coworking Inkubatora PB w Białymstoku to powierzchnia blisko 100 m2, w której wydzielono miejsce do pracy. Znajdują się w niej 12 stanowisk wyposażonych w biurka, krzesła oraz bezprzewodowy dostęp do sieci Internet. W bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk pracy znajduje się przestrzeń rekreacyjna, w której można wypić świeżo zaparzoną kawę z ekspresu ciśnieniowego i porozmawiać z innymi osobami. Bezpieczeństwo pracy w strefie coworkingowej gwarantuje system monitoringu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.  W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowano ponad 200 bezpłatnych miejsc parkingowych. Dodatkowym atutem coworkingu Inkubatora PB w Białymstoku jest możliwość korzystania z powierzchni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu oraz możliwość skorzystania z dodatkowych przestrzeni tj. w pełni wyposażony aneks kuchenny, pomieszczenie socjalne, sala konferencyjna lub laboratorium komputerowe.

Coworking to miejsce do pracy współdzielonej, dedykowane dla freelancerów niezwiązanych z jedną konkretną firmą. Jego ideą jest praca w miejscu, w którym każdy z pozostałych najemców wykonuje swoje zadania, mając jednocześnie możliwość wspólnego porozmawiania, wymiany doświadczeń czy po prostu wypicia wspólnej kawy. Praca w domu powoduje, że niektórym ciężko jest oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego, co tym samym powoduje spadek motywacji i wydajności pracy. Jednocześnie koszt wynajęcia dedykowanej przestrzeni do pracy (biura) może okazać się zbyt wysoki dla osób wykonujących pojedyncze zlecenia. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wynajem stanowiska na powierzchni coworkingowej, dzięki czemu zyskuje się miejsce do pracy oraz możliwość kontaktu z ludźmi z różnych branż niskim nakładem finansowym.

 

Wynajmując stanowisko coworkingowe otrzymujesz:

miejsce_do_pracy_bialystok

dostępność 24h/7

internet Wi-Fi

miejsce do pracy


nielimitowany dostęp do kawy z ekspresu ciśnieniowego marki Jura e8

 Ceny bez ukrytych kosztów

Miesięczny czynsz: 250 zł 

Powyższa cena jest ceną netto i uwzględnia wszystkie dodatkowe opłaty tj. dostęp do nielimitowanej kawy, szybkiego internetu, parkingu, wyposażenia, czy pomieszczenia socjalnego, opłaty eksploatacyjne oraz sprzątanie.