Wirtualne biuro AIP PB

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska biznesowego wprowadziliśmy usługę w postaci wirtualnego biura dla firm, dzięki czemu podmioty chcące ulokować swój biznes w województwie podlaskim mogą skorzystać z adresu do korespondencji lub uzyskać adres do rejestracji swojej działalności w mieście Białystok. Wirtualne biuro w AIPiWNT PB to jednak nie tylko adres – to również możliwość skorzystania z naszego wsparcia przy nawiązywaniu kontaktów ze środowiskiem naukowym Politechniki Białostockiej, czy pomocy w przygotowaniu wszelkich formalności związanych z wykorzystaniem aparatury naukowo-badawczej zlokalizowanej na wydziałach Uczelni.

Posiadamy elastyczną ofertę, która umożliwia modyfikowanie i swobodny wybór pakietu usług, których potrzebuje w tym momencie Twoja firma. Oprócz wirtualnego biura, tzn. adresu korespondencyjnego lub adresu do rejestracji Twojej firmy w Białymstoku możesz skorzystać z szeregu dodatkowych możliwości oferowanych przez Inkubator tj. odbieranie listów poleconych, przesyłek awizowanych, przesyłek kurierskich, powiadamiania o oczekujących przesyłkach, skanowania i wysyłania dokumentów drogą elektroniczną, czy wysyłki oryginałów dokumentów pod wskazany adres.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

 Masz dodatkowe pytania?

Powyższe ceny są cenami netto. Istnieje możliwość korzystania z pojedynczych usług dodatkowych w ramach wybranej przez Ciebie oferty i skonstruowania propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb. W przypadku płatności z góry za okres rozliczeniowy trwający rok lub więcej istnieje możliwość uzyskania rabatu na oferowaną usługę.