Sala konferencyjna i szkoleniowa AIPiWNT PB

to przestrzeń o powierzchni 54m2, zlokalizowana w budynku przy ul. Zwierzynieckiej 10 w Białymstoku jest przeznaczona do prowadzenia szkoleń, spotkań, konferencji i pokazów. Rozmiar przestrzeni pozwala również na swobodne organizowanie innych podobnych wydarzeń.

Jedną z głównych zalet naszej lokalizacji jest położenie na terenie kampusu Politechniki Białostockiej oraz dostęp do ponad 200 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Ponadto pomieszczenie posiada automatyczny system wentylacji oraz dostęp do dedykowanej przestrzeni, w której wydzielony został aneks kuchenny. Dzięki modyfkowalnemu ustawieniu krzeseł i stołów sala konferencyjna może pełnić również funkcję sali szkoleniowej i konferencyjnej, sali spotkań biznesowych, czy centrum rekrutacyjnego. Sala szkoleniowa posiada zamontowany system rolet, zapewniający swobodę oraz pełną prywatność odbywających się tam spotkań. Przestrzeń została dodatkowo wyposażona  w rzutnik multimedialny, system nagłaśniający, flipchart oraz tablicę suchościeralną. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić również dostęp do mobilnej tablicy interaktywnej.

Wyposażona w mobilne stoły sala konferencyjna i szkoleniowa AIPiWNT PB w Białymstoku oferuje od 20 do 40 miejsc siedzących. W zależności od charakteru organizowanego wydarzenia jesteśmy w stanie przygotować przestrzeń w ustawieniu zarządowym, teatralnym, klasowym, czy w kształcie litery U, dzięki czemu sala idealnie nadaje się do prowadzenia warsztatów, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, a nawet posiedzeń rad nadzorczych. Sala konferencyjna jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. To sprawia, że jesteśmy jednym z nielicznych obiektów w Białymstoku umożliwiających organizację wydarzeń poza standardowymi godzinami pracy. 

Przykładowe ustawienie stołów:

 

Wraz z salą konferencyjną otrzymujesz:

dostępność 24h/7

internet Wi-Fi do 100mb/s

rzutnik multimedialny

zestaw nagłaśniający

aneks kuchenny

flipchart

tablica suchościeralna

 Ceny bez ukrytych kosztów

1 godzina wynajmu: 40zł 
Cały dzień wynajmu (powyżej 8h): 350 zł

Powyższe ceny są cenami netto. W przypadku wynajmów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny. Ceny uwzględniają wszystkie dodatkowe opłaty tj. dostęp do szybkiego internetu, parkingu, wyposażenia, czy pomieszczenia socjalnego – płacisz więc wyłącznie za korzystanie z sali tak długo, jak tego potrzebujesz!